Rejsy katamaranem – Madagaskar, Nosy Be

 

Firma Nosy Be Club oferuje rejsy jednodniowe oraz rejsy tygodniowe i dłuższe na katamaranach. Jesteśmy legalnie działającą firmą na Madagaskarze od 2016r.

Rejs katamaranem jest świetną alternatywą!  Dla kogo są nasze rejsy na katamaranie?

  • dla par, które chciałyby dołączyć do większej grupy
  • dla preferujących kameralne wakacje od hotelowych molochów
  • dla lubiących zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc oraz ludzi
  • dla podróżujących w pojedynkę

 

Rejs na wyspę Nosy Komba i Tanikely

Czas trwania rejsu: ok. 12 godzin (od 6:00 do 18:00)

Rejs rozpoczynamy w Ambatoloaka na plaży Madirokely – Hotel Royal Beach lub w porcie Cratèr. Po wejściu na pokład podane jest śniadanie. Pierwszym naszym celem to wyspa Nosy Tanikely rezerwat przyrody, prawdziwe akwarium, gdzie można obserwować wiele rodzajów ryb, a wszystkie w innych kolorach oraz żółwie morskie. W programie: pływanie, snorkowanie i spacer do latarni morskiej, gdzie można cieszyć się wspaniałym widokiem. Druga wyspa to Nosy Vorona z białym piaskiem. To tropikalny raj, gdzie można popływać w turkusowej wodzie. Około godziny 12:00 dopływamy do wyspy Nosy-Komba, drugiej co do wielkości wyspy po Nosy-Be. Będzie czekać na nas tradycyjny obiad w jednej z restauracji na plaży. Po posiłku spacer po rybackiej wiosce, który doprowadzi nas do Parku Lemurów, gdzie zobaczymy lemury, żółwie, węże i kameleony. Nosy Komba słynie również z rzemiosła artystycznego. Będzie czas na zakup pamiątek. Około godziny 15:00 kierujemy się na plaże Lokobe Park Narodowy, gdzie będzie czeka na nas ostatnia kąpiel w przejrzystej wodzie. Zejście z pokładu po zachodzie słońca.

Cena: 140 / osoba

Dzieci: 70 / osoba (dzieci do 12 roku życia)

 W cenie: śniadanie / apéritif / obiad / wstęp do parków / otwarty bar* / sprzęt do snorkelingu / ręcznik plażowy / transfer z hotelu / opieka polskiego przewodnika

*tylko napoje alkoholowe nie są wliczone w cenę

Dane techniczne katamarana:
Długość                   : 15,45m
Szerokość               : 8,89m
Zanurzenie:           : 1,25m

5 podwójnych klimatyzowanych kabin, kapitan

Maksymalna liczba osób: 10 do 20

 

Rejs katamaranem na wyspę Nosy Iranja

Czas trwania rejsu: ok. 12 godzin (od 6:00 do 18:00)

Rejs rozpoczynamy w Ambatoloaka na plaży Madirokely – Hotel Royal Beach lub w porcie Cratèr. Po wejściu na pokład podane jest śniadanie. Kierunek Nosy-Iranja, jedna z najpiękniejszych wysp Oceanu Indyjskiego. Wyspa żółwia to prawdziwy raj składajacy sie z dwoch wysp połączonych ze soba cienkim pasem piasku. Na wyspie można snorkować i obserwować żółwie morskie. Zwiedzanie latarni morskiej ze wspaniałym widokiem. Nie wspominając o tym, że jest to niezwykłe miejsce do robienia sesji zdjęciowych. Około godz. 12.00 aperitif i posiłek zostaną podane na pokładzie. Nasza druga wizyta to Zatoka Ruska pełna historii i reputacji, gdzie czekają na nas dzikie plaże i przepiękne widoki. Zejście z pokładu po zachodzie słońca.

Cena: 140 / osoba

Dzieci: 70 / osoba (do 12 roku życia)

 W cenie: śniadanie / apéritif / obiad / wstęp do parków / otwarty bar* / sprzęt do snorkelingu / ręcznik plażowy / transfer z hotelu / opieka polskiego przewodnika

*tylko napoje alkoholowe nie są wliczone w cenę

Dane techniczne katamarana:
Długość                   : 15,45m
Szerokość               : 8,89m
Zanurzenie:           : 1,25m

5 podwójnych klimatyzowanych kabin, kapitan

Maksymalna liczba osób: 10 do 20

Tygodniowy rej na katamaranie

Z naszym katamaranem wykonasz rejs na zamówienie zgodnie z czasem pobytu, preferencjami, życzeniami. Wymiary i wyjątkowy układ naszego katamaranu i całego wyposażenia pozwolą w pełni docenić życie na pokładzie.

Lokalizacja: Nosy Be znajduje się w dużej naturalnej zatoce pełnej wysp. Będziesz miał okazję odbyć z nami wspaniałą wycieczkę do wybranego programu: Nosy Tanikely (naturalny rezerwat morski), Bay of Russia (bardzo dobrze osłonięte miejsce, które miało burzliwą przeszłość), Nosy Iranja (najbardziej piękna wyspa Oceanu Indyjskiego), archipelag Mamoko, Nosy Komba (spotykające się z lemurami).

Oferujemy rejsy „à la carte”: Nosy Tanikely, Nosy Komba, Nosy Sakatia, Wodospady Mamoko, Russian Bay, Nosy Iranja, Archipelag Mitsio, Archipelag Radama.

Jeśli powyższe trasy nie są tymi, które chcesz podróżować, możesz wybrać wyspy, które chcesz odwiedzić.  Możemy wtedy ustalić spersonalizowaną trasę specjalnie dla Ciebie.

W cenie: pełne wyżywienie / wstęp do parków / otwarty bar* / sprzęt do snorkelingu – maska, płetwy, fajka / ręczniki plażowe / kapitan z załogą  / wszystkie transfery

*tylko napoje alkoholowe nie są wliczone w cenę

Cena:

Katamaran 3 kabiny 960 € / dzień – 24h

Katamaran 4 kabiny 1280 € / dzień – 24h

Katamaran 5 kabin 1400 € / dzień – 24h